Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Italština na cesty

Studujete italský jazyk a nemáte dostatek času k pravidelnému opakování? Jak by se Vám líbilo poslouchat lekce italštiny při jízdě autem, vlakem, při domácích pracech nebo kdykoliv ve volném čase. Poslechová cvičebnice italštiny Italština poslechy nejen na cesty je určena pro začátečníky až pokročilé. Obsahuje zvukové nahrávky rodilých mluvčích, které si můžete přehrávat na CD nebo mp3. Jednotlivá cvičení a dialogy si můžete také vytisknout. Pravidelným poslechem e-kurzu italštiny si zlepšíte porozumění, obohatíte slovní zásobu a zdokonalíte výslovnost.

italština do ucha

Italské noviny online

Užitečný rozcestník odkazů na online stránky italsky psaných novin http://www.multilingualbooks.com/online-newspapers-italian.html ocení nejen studenti italského jazyka, ale také vyučující italštiny na středních a vysokých školách. V rozcestníku naleznete odkazy na Internazionale, La Repubblica a další zpravodajské deníky a magazíny.

Sdružení učitelů italského jazyka

Vyučující italštiny na kterémkoliv stupni a typu školy sdružuje Asociace učitelů italštiny v ČR. Členové asociace si vzájemně vyměňují své zkušenosti v oblasti výuky italštiny a seznamují se s aktuálními trendy v oboru.

Vývoj italského jazyka

IItalština patří do skupiny indoevropských jazyků a do rodiny jazyků románských. Stejně jako ostatní románské jazyky také italský jazyk se vyvinul z latiny. Jeho vznik se datuje na začátek 9. století. Spisovný italský jazyk se však zformoval až ve 14. století, a to v dílech italských klasiků (Dante, Boccaccio, Petrarca). Tato díla významně ovlivnila vývoj italštiny až do současnosti. Na světě je více než 70 milionů rodilých mluvčích italského jazyka. Nejrozšířenější je italština v Itálii, San Marino, Chorvatsku, Francii, Slovinsku, Švýcarsku a Vatikánu.

Výuka italštiny online

Webové stránky jazykové školy v Římě http://www.scudit.net/mdindice.htm nabízí kvalitní výukové materiály pro studující italského jazyka i didaktické materiály pro učitele do výuky. Výukové materiály ke studiu italštiny online jsou zpracovány zábavnou formou: texty doplňují videonahrávky, fotografie a odkazy na další zdroje. Jednotlivé materiály jsou rozděleny podle probíraného tématu a podle úrovně pokročilosti studentů. Studující si procvičí italskou gramatiku, slovní zásobu, orientaci v textu i poslech. Webové stránky http://www.scudit.net/mdindice.htm jsou pravidelně aktualizovány.

Katalog jazykových kurzů italštiny v zahraničí

Kompletní online databáze jazykových kurzů italského jazyka http://www.language-learning.net/cs/learn/italian pořádaných jazykovými školami ve všech zemích světa. Katalog obsahuje základní informace o jazykových kurzech italštiny a kontaktní údaje na pořádající jazykové školy a agentury.

Na kterých vysokých školách můžete studovat italštinu?

Nabízíme Vám přehled vysokých škol v České republice, které umožňují studium italštiny:

Italština online

Studujete italštinu? Chcete si procvičovat italskou gramatiku a slovní zásobu? Vybrali jsme pro Vás několik internetových zdrojů k samostatnému studiu a procvičování italštiny. Server Seznam.cz nabízí unikátní projekt pro výuku italštiny online. Na stránkách http://vyuka.lide.cz/kurz-italstiny-zdarma.aspx můžete systematicky studovat italský jazyk. Interaktivní kurz o rozsahu 240 hodin výuky je určen pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé. Tematický web zaměřený na výuku italštiny www.oneworlditaliano.com nabízí výklad gramatiky, procvičovací testy, poslechová cvičení, italskou konverzaci a slovní zásobu.

Intenzívní kurz italštiny na počítači

Výukový program pro začátečníky, kteří si chtějí osvojit základy italského jazyka během krátkého časového období. Místo a čas studia je pouze na studujícím, který může studovat beze stresu a dojíždění do kurzu. Absolventi e-kurzu budou schopni se italsky domluvit, přečíst si jednoduché italské texty, používat okolo 1 800 italských slovíček a naučí se správné italské výslovnosti. Výukové lekce zahrnují tematické okruhy vycházející z běžných životních situací (pozdravy, představování, určování času, komunikace v obchodě, v restauraci apod.). Program italštiny obsahuje cca 80 hodin intezívního studia italského jazyka.

Interaktivní kurz italského jazyka

Rozsáhlý výukový program italského jazyka pro tři úrovně pokročilosti: začátečníky, středně pokročilé a pokročilé. Studující mohou studovat v místě a čase, který jim nejlépe vyhovuje. Kompletní e-kurz italštiny obsahuje 185 hodin intenzivní výuky. Program italštiny používá pokročilou technologii rozpoznávání řeči, proto je možné cvičení ovládat hlasovými povely v italském jazyce. Jednotlivé výukové lekce je možné studovat podle připraveného výukového planu anebo si libovolně vytvářen vlastní výukové plány podle vlastní potřeby. Pokud Vás program italštiny zaujal, dočtete se o něm více v e-shopu s CD italštiny pro samouky.

Inzerce
Nabízím Vám kvalitní doučování italštiny založené na bohatých zkušenostech s individuální výukou studentů všech pokročilostí (praxe ve výuce 10 let).Italštinu aktivně používám neustále.Absolvovala jsem dlouhodobý studijní pobyt na univerzitě v ...
Nabízím individuální výuku italštiny v centru Zlína, případně za vámi kamkoliv ve Zlíně a nejbližším okolí přijedu. Jsem flexibilní - přizpůsobím se vašim znalostem, potřebám (konverzace, gramatika, překlady) i časovým ...
Nabízím lekce italského jazyka zaměřené na gramatiku nebo na konverzaci. Pocházím z italo-české rodiny, jsem tedy rodilá mluvčí českého i italského jazyka. Studuji na italské univerzitě a vlastním certifikát PLIDA ...
Nabízím kvalitní doučování italštiny, mám dlouholetou zkušenost s individuální a skupinovou výukou studentů všech pokročilostí. Italštinu aktivně používám neustále.
Dobrý den, vystudovala jsem italštinu, měla letní brigády i studijní pobyt v Itálii. Zkušenosti s výukou mám. Mí studenti se mnou "vydrželi" i tři roky :-) a mohou Vám dát ...
optimalizace PageRank.cz