Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Studijní materiály

Italština na cesty

Studujete italský jazyk a nemáte dostatek času k pravidelnému opakování? Jak by se Vám líbilo poslouchat lekce italštiny při jízdě autem, vlakem, při domácích pracech nebo kdykoliv ve volném čase. Poslechová cvičebnice italštiny Italština poslechy nejen na cesty je určena pro začátečníky až pokročilé. Obsahuje zvukové nahrávky rodilých mluvčích, které si můžete přehrávat na CD nebo mp3. Jednotlivá cvičení a dialogy si můžete také vytisknout. Pravidelným poslechem e-kurzu italštiny si zlepšíte porozumění, obohatíte slovní zásobu a zdokonalíte výslovnost.

Kategorie: Studijní materiály

Italské noviny online

Užitečný rozcestník odkazů na online stránky italsky psaných novin http://www.multilingualbooks.com/online-newspapers-italian.html ocení nejen studenti italského jazyka, ale také vyučující italštiny na středních a vysokých školách. V rozcestníku naleznete odkazy na Internazionale, La Repubblica a další zpravodajské deníky a magazíny.

Kategorie: Studijní materiály

Výuka italštiny online

Webové stránky jazykové školy v Římě http://www.scudit.net/mdindice.htm nabízí kvalitní výukové materiály pro studující italského jazyka i didaktické materiály pro učitele do výuky. Výukové materiály ke studiu italštiny online jsou zpracovány zábavnou formou: texty doplňují videonahrávky, fotografie a odkazy na další zdroje. Jednotlivé materiály jsou rozděleny podle probíraného tématu a podle úrovně pokročilosti studentů. Studující si procvičí italskou gramatiku, slovní zásobu, orientaci v textu i poslech. Webové stránky http://www.scudit.net/mdindice.htm jsou pravidelně aktualizovány.

Kategorie: Studijní materiály

Italština online

Studujete italštinu? Chcete si procvičovat italskou gramatiku a slovní zásobu? Vybrali jsme pro Vás několik internetových zdrojů k samostatnému studiu a procvičování italštiny. Server Seznam.cz nabízí unikátní projekt pro výuku italštiny online. Na stránkách http://vyuka.lide.cz/kurz-italstiny-zdarma.aspx můžete systematicky studovat italský jazyk. Interaktivní kurz o rozsahu 240 hodin výuky je určen pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé. Tematický web zaměřený na výuku italštiny www.oneworlditaliano.com nabízí výklad gramatiky, procvičovací testy, poslechová cvičení, italskou konverzaci a slovní zásobu.

Kategorie: Studijní materiály

Intenzívní kurz italštiny na počítači

Výukový program pro začátečníky, kteří si chtějí osvojit základy italského jazyka během krátkého časového období. Místo a čas studia je pouze na studujícím, který může studovat beze stresu a dojíždění do kurzu. Absolventi e-kurzu budou schopni se italsky domluvit, přečíst si jednoduché italské texty, používat okolo 1 800 italských slovíček a naučí se správné italské výslovnosti. Výukové lekce zahrnují tematické okruhy vycházející z běžných životních situací (pozdravy, představování, určování času, komunikace v obchodě, v restauraci apod.). Program italštiny obsahuje cca 80 hodin intezívního studia italského jazyka.

Kategorie: Studijní materiály

Interaktivní kurz italského jazyka

Rozsáhlý výukový program italského jazyka pro tři úrovně pokročilosti: začátečníky, středně pokročilé a pokročilé. Studující mohou studovat v místě a čase, který jim nejlépe vyhovuje. Kompletní e-kurz italštiny obsahuje 185 hodin intenzivní výuky. Program italštiny používá pokročilou technologii rozpoznávání řeči, proto je možné cvičení ovládat hlasovými povely v italském jazyce. Jednotlivé výukové lekce je možné studovat podle připraveného výukového planu anebo si libovolně vytvářen vlastní výukové plány podle vlastní potřeby. Pokud Vás program italštiny zaujal, dočtete se o něm více v e-shopu s CD italštiny pro samouky.

Kategorie: Studijní materiály
Zobrazuji: 1 - 7 z 7 záznamů
1
Inzerce
Nabízím výuku italštiny - všechny jazykové úrovně. Mám zkušenosti z 12-letého pobytu v Itálii, výuce se aktivně věnuji od roku 2010 formou individuálních i skupinových kurzů. Možno též přes skype. ...
Dobrý den, má dlouholeté zkušenosti s tlumočením ale také s překladem webových stránek a návodů z it do cz a naopak. Svoje znalosti mohu podložit studijním pobytem v Římě, ale ...
Ponukam hodiny talianciny cez Skype- vsetky urovne. Mam vysokoskolsky diplom z tohto odboru a uz 12 rokov zijem v Taliansku,kde ucim na zakladnej skole. Ukazkova hodina gratis.Cena- 220 kc alebo ...
Hledám někoho kdo by se mnou chodil na italský kurz B1 (cca středně pokročilý), pondělky 18:30-20 a pátek (viz domluva) BRNO-centrum
Nabízím výuku Italštiny od začátečníků po pokročilé, možnost i konverzace s rodilým mluvčím (manžel). Jsem k dispozici pro případné překlady do/z Italštiny. Cena dohodou.
optimalizace PageRank.cz