Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Intenzívní kurz italštiny na počítači

Výukový program pro začátečníky, kteří si chtějí osvojit základy italského jazyka během krátkého časového období. Místo a čas studia je pouze na studujícím, který může studovat beze stresu a dojíždění do kurzu.

Výukový program italštiny pro samouky

Jazykový e-kurz italštiny obsahuje

 

Italsky snadno a rychle

Absolventi e-kurzu budou schopni se italsky domluvit, přečíst si jednoduché italské texty, používat okolo 1 800 italských slovíček a naučí se správné italské výslovnosti. Výukové lekce zahrnují tematické okruhy vycházející z běžných životních situací (pozdravy, představování, určování času, komunikace v obchodě, v restauraci apod.). Program italštiny obsahuje cca 80 hodin intezívního studia italského jazyka. Více informací o rychlostudiu italštiny se dozvíte v e-shopu s CD italštiny.
 

13.4.2010 17:51:58
Inzerce
Nabizim hodiny italstiny v Praze a blizkem okoli, pro jednotlivce i skupiny, od uplnych zacatecniku az po pokrocile (A1-B2). Cena vzdy dohodou. (Vseobecna statni zkouska, 5 let trvalého pobytu v ...
Jsem rodilý ital a nabízím výuku italštiny. Nabízím časovou flexibilitu dle Vašich možností. Výuka může probíhat na Praze 5, či v okolí Berouna.
Italština kvalitně, odborná italština, italština ke zkouškám na VŠ. Praxe a zkušenosti,Ostrava a okolí. Tel. 604 353 349.
Nabízím profesionální doučování italštiny v Brně. Mám 10 let praxe ve výuce studentů všech pokročilostí.Individuální přístup je samozřejmostí.
Plánujete jet na dovolenou do Itálie a chcete se domluvit? Potřebujete italštinu v práci? Nemáte časové možnosti docházet do kurzů v jazykových školách? Nevyhovuje vám velký počet studentů na kurzech? ...
optimalizace PageRank.cz