Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Italština na cesty

Studujete italský jazyk a nemáte dostatek času k pravidelnému opakování? Jak by se Vám líbilo poslouchat lekce italštiny při jízdě autem, vlakem, při domácích pracech nebo kdykoliv ve volném čase. Poslechová cvičebnice italštiny Italština poslechy nejen na cesty je určena pro začátečníky až pokročilé. Obsahuje zvukové nahrávky rodilých mluvčích, které si můžete přehrávat na CD nebo mp3. Jednotlivá cvičení a dialogy si můžete také vytisknout. Pravidelným poslechem e-kurzu italštiny si zlepšíte porozumění, obohatíte slovní zásobu a zdokonalíte výslovnost.


 

19.8.2010 13:03:24
Inzerce
Nabízím soukromé jednotlivé e skupinové doučování italského jazyka od základní úrovně A1 až C1. Žila jsem a studovala v Itálii 7 let. Pokud máte zájem, na místě a čase se ...
Nabízím rychle a kvalitně překlad z/do italštiny.
Měla bych zájem o dopisování si v italštině s rodilým mluvčím. Ráda bych si oprášila své základy a naučila se bezproblému komunikovat.
Hledám práci s možností využití italského jazyka v Moravskosleszkém kraji. Mám za sebou dlouholetou praxi i pobyt v Itálii.
Jsem studentkou VŠ. Mam italskou maturitu, italštinu na úrovni C2, cast me rodiny žije v Italii. S Doučováním mam zkušenosti. Dostupnost dle domluvy.
optimalizace PageRank.cz